Free Web Hosting Provider - Web Hosting - E-commerce - High Speed Internet - Free Web Page
Search the Web

 

FIKRALAR

Papağan Fıkraları

FIKRALAR

Temel Fıkraları
Nasrettin Hoca
Deli Fıkraları
Papağan fıkraları
Karışık Fıkralar

.

.

.

 

OĞLUM DUALARIMIZ KABUL OLDU

Kasabanin birinde bir papaz ve onun iki papagani varmis. Papaganlar da papaz gibi oldukca inancli ve dindarlarmis. sabah aksam kafeslerinde oturur incil okuyup dua ederlermis. Papazin cemaatinden bir kadinin da iki tane disi papagani varmis, papazin erkek papaganlari ne kadar ahlakliysa kadinin disi papaganlar da o kadar ahlaksizmis. eve gelen misafirlerin onunde "erkek istiyoooooz!" falan diye bagirirlarmis. kadin sonunda dayanamamis, papaza akil danismaya gitmis, papaz da, sen getir onlari bana, benim papaganlarin kafesine koyayim da ahlak ogrensinler biraz demis. kadin da almis papaganlarini getirmis papazin evine, daha kafese girer girmez disi papaganlardan biri "hey yakisikli iki tane ucuz fahise ister misiniz kafesinizde?" diye sormus erkek papaganlardan biri de otekine donup " olum butun dualarimiz kabul oldu lan sonunda" demis.


ŞİİİİİİİİİİT

Adamın birinin çok capkın bir papağanı varmış. Papağan o kadar çapkınmışki gördüğü her kuşu yaparmış.Adam papağana bak bidaha çapkınlık yaparsan seni çöle bırakırım demiş.Adam papağanı çöle bırakmış.Adam daha sonra heralde akıllanmıştır diyerek papağanı çölden getireyim demiş ve çöle gitmiş.birde ne görsün papağan yerde ters bir şekilde yatıyor.Üzerindede akbabalar geziyor.Adam herhalde artık akkıllanmış diye papaganın yanına varmış.Adam papağana sonunda aklın başına geldi demiş.Papağan :Şiiiit ......pusuya yattım sessis ol demiş.

 

[ Anasayfa ] [ Web Tasarım ] [ Eglence ] [ Sayısal Loto ] [Fıkra] [ Donwload] [Cep-Tel ] [Ekonomi ] [ Oyun ] [ Diğerleri ] [ [Linkler]